Polat & Aşkın Hukuk Bürosu, alanında deneyimli avukatlarıyla Konkordato Davaları ve Danışmanlığı, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Yabancılar Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları, İcra ve İflas Hukuku alanlarında faaliyet göstermekte olup, anılan alanlarda müvekkillerine hukuki danışmanlık ve yargı kurumları nezdinde temsil hizmeti sunmaktadır.
Polat & Aşkın Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ihtiyaçlarını belirleyip, onların hukuki ihtiyaçlarına en uygun, etkili ve çözüm odaklı tavsiyelerde bulunarak danışmanlık ve temsil hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Varlığının ve geleceğinin müvekkil memnuniyetine dayandığının bilincinde hareket eden Polat & Aşkın Hukuk Bürosu, güven ilkesi çerçevesinde her zaman öncelikli olarak müvekkilinin menfaatini gözetir. Sahip olduğu geniş kapsamlı hukuki bilginin ve tecrübenin ışığı altında müvekkile ve onun hukuki sorununa özel etkin çözüm yolları üretir.
UZMANLIK ALANLARIMIZ
Avukatlık mesleğini uzun yıllardan bu yana icra etmekte olan, her biri kendi alanında uzman avukatlar tarafından kurulmuş bir hukuk bürosu olup; yerli ve yabancı kurumsal müvekkillerine nitelikli ve çözüm odaklı danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.
EKİBİMİZ
YAYINLAR
İLETİŞİM
ADRES: Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi 1. Blok No:6 D:1 Beşiktaş/İstanbul TELEFON: +90 212 274 32 33 E-Mail: info@polataskin.com FAKS: +90 212 274 38 28 Copyright © 2019 Polat & Aşkın Hukuk web tasarım : studyocrea